DCode

O nás

Kdo jsme?

Visap pomáhá společnostem zlepšovat výrobní cyklus, zvyšovat bezpečnost práce a inovovat pracovní prostředí budoucnosti. Výrobky pro Vás vyvíjíme a vyrábíme přímo u nás. Díky tomu se s námi můžete podílet na zlepšení Vašich pracovních procesů a uskutečňovat tak své nápady. Služby poskytujeme s maximální přesností a individualitou pro každého zákazníka.

Trvalé úspory provozních nákladů a snížení rizik pracovních úrazů.Certifikované výrobky a systémy otestované předními leadery v oblasti moderního průmyslu a zároveň odborného partnera pro analýzu rizik a řešení ,,provozní slepoty“. Spolu s individuální finančním řešením už nic nebrání v cestě Vaší klíčové spokojenosti.

Co získáte?

Jak začít?

Setkání, analýza, návrh projektu, prezentace a realizace. Níže můžete vyplnit kontaktní okno pro rychlou poptávku nebo si můžete domluvit nezávaznou schůzku prostřednictvím Lenky, z péče o zákazníky, která Vám ráda zašle potřebnou dokumentaci a připraví termíny návštěvy našich bezpečnostních techniků, kteří provedou analýzu provozu. Řešíte-li akutní situaci, kontaktujte Pepu našeho vedoucího projektu.